En İyi Piyano Dersleri

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.8 MB
  • Version 1.1.9
  • Dil İngilizce
  • Firma Netigen
Hem küçüklere hem de büyüklere ilaç gibi gelecek bu piyano derslerini siz de kaçırmayın.

  Sanal alemde bulunan pek çok oyunun aksine bu harika oyun oldukça yararlı ve kalitelidir. Çocukların gelişimini olumsuz yönde etkileyecek hiç bir bölüm, görev, kural ya da özelliği bünyesinde taşımayan bu oyun aksine çocukların gelişimi için oldukça yararlı olacaktır. Çünkü bu oyun tamamen müzik ile ilgili. Müziğe ilgisi olan çocuklar bu oyun ile yeteneklerini keşfedecekler ve kendilerini çok daha iyi hissedecekler. Çocukların müzik kulağını geliştirecek olan bu harika oyun çocuklar için boş zamanları dolduran büyük bir eğlence haline gelecek. Çünkü çocuklar bu oyun ile müzik ile çok fazla yakından ilgilenecekler ve eğlencesine kapılacaklar. Çocukları çok ama çok eğlendiren bu müzik oyununda çocuklar piyano seslerini öğrenecekler ve ilgisi merakı olan tüm çocuklar bu oyun ile birlikte piyano çalmaya ilk adımı atacaklar. Eşsiz piyano sesinde kaybolan çocuklar bu oyunda müzik kulaklarını geliştirecekler.

 Harika bir oyun olan bu piyano oyununda çocukların öğreneceği pek çok şey bulunmakta. Çocukları günlük hayatın stresinden alan bu harika oyun onların ileri ki yaşamlarını da iyi bir şekilde etkileyecek.

 Piyano ile ilgilenmek isteyen çocukların ilk adresi arık bu oyun, siz de sakın kaçırmayın ve bu mükemmel oyuna sahip olun.

En İyi Piyano Dersleri indir